דף הבית > קורסים > קורס הכנת גבינות בסיסי פרטי 8 שעות לימוד

קורס הכנת גבינות בסיסי פרטי 8 שעות לימוד

קורס זה ניתן לקיים כקורס אישי  (פרטי) לכם או לבת/בן זוג שלכם, ביום ושעה שמתאימים לכם. הקורס מתקיים בעיר נשר.

במהלך הקורס תלמדו  איך עושים גבינות בבית.

הקורס הוא יום לימודים ארוך, הכולל לימוד והכנה אינטנסיבית של גבינות. במהלך הקורס אתם לומדים ומכינים גבינות לפי הקצב שלכם.

במהלך הקורס תלמדו על החלב לסוגיו, ערך תזונתי, תהליכי פסטור uעל ההבדלים בין סוגי החלב השונים. כמו כן, אתם יכולים לבוא עם החלב שלכם, או לבחור  בסוג החלב שאתם רוצים לעבוד איתו (עזים, כבשים או פרה)
, כך תוכלו לראות ולהבין יותר טוב את ההבדלים הקיימים בהכנת גבינות מסוגים שונים של חלב . תקבלו הסבר על המחמצות השונות, על החומרים הנדרשים להכנת גבינות וטכניקות עבודה.

 

אתם תכינו את הגבינות  השונות בעצמכם, וכך תוכלו לראות איך מכל גבינה בעזרת חומרים וטכניקות שונות ניתן להגיע לטעמים ומרקמים שונים.

במהלך הקורס תכינו גבינה צפתית, גבינת חלומי, גבינה ערבית לכנפה, ריקוטה, גבינת פטה ובולגרית, גבינה כפרית. בנוסף  לכך, תתבצע הדגמה של הכנת גבינת פרומעז. בהכנת  הגבינות תוכלו להשתמש בתבלינים מגינת הירק שלנו.
כמו כן תקבלו מתכונים המפרטים כיצד להכין גבינה לבנה,לבנה, גבינת שמנת, יוגורט, גבינת יוגורט ויוגורטים שונים.  אם תרצו תוכלו לקבל מתכון להכנת גבינת מוצרלה, גבינת ברינזה ומסקרפונה.

 

בסיום הקורס אתם יוצאים כשאתם יודעים איך עושים גבינות בבית. התלמיד לוקח איתו את הגבינות שהכין במהלך השיעור ומקבל חוברת עם המתכונים והחומר הנלמד במהלך השיעור.

חשוב לציין שלאחר סיום הקורס אנחנו תמיד נעמוד לרשותכם  בכל שאלה שתצוץ.

במהלך הקורס יוגשו מספר ארוחות הכוללות מבחר גבינות, מאפים, וסלטים, אשר כולם מעשי ידינו.

 

לפרטים נוספים נא להתקשר לנייד: 054-7522906

נשמח לראותכם בין משתתפי הקורס.

 

גדי,
גבינות מהלב

.
8 שעות לימוד
:אורך הקורס
להצעת מחיר נא ליצור קשר 0547522906
:עלות הקורס